Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/tomaszkoln1/izo-stratton.pl/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

Izo Stratton

Radzewo, ul. Św. Mikołaja 180

62-035 Kórnik

 

tel: 661 802 861

tel: 667 968 850

biuro@izo-stratton.pl

Skontaktuj się z nami!

Niezależnie od przeznaczenia danego obiektu profesjonalna izolacja natryskowa pianką poliuretanową nie tylko spełnia wszelkie oczekiwania potencjalnych inwestorów, ale także wyznacza zupełnie nowe standardy ocieplania budynków, których poziom jakości jest niedostępny dla tradycyjnych i dotychczas stosowanych rozwiązań. Izolacja cieplna wykorzystująca technologię natryskową pianki PUR gwarantuje doskonałą szczelność oraz najlepsze współczynniki cieplne. Warstwa pianki poliuretanowej jest w pełni odporna na wszelkie warunki klimatyczne funkcjonujące w każdej porze roku i, co ważne, jest całkowicie niewrażliwa na upływ czasu. A zatem budynki, które ociepliliśmy przy użyciu pianki, charakteryzują się wyjątkowym komfortem termicznym i akustycznym oraz znakomitą efektywnością ekonomiczną, ponieważ oszczędności na energii cieplnej mogą dochodzić nawet do 50% w stosunku do tradycyjnej wełny czy styropianu. Stosowane przez nas pianki poliuretanowe renomowanych producentów z Kanady i Hiszpanii, niezwykła technologia natryskowa z użyciem specjalnego urządzenia Wintermann 350 oraz zespół doświadczonych pracowników to gwarancja między innymi:

  • eliminacji niekontrolowanego przepływu powietrza,
  • całkowitej kontroli wilgoci,
  • uzyskania najlepszych efektów posiadanego ogrzewania i klimatyzacji,
  • wzmocnienia konstrukcji budynku,
  • redukcji poziomu hałasu,
  • efektywnej zapory dla pleśni i grzybów,
  • pełnej ochrony dla zdrowia ludzi i środowiska naturalnego,
  • utrzymania właściwości warstwy izolacyjnej praktycznie przez cały czas użytkowania obiektu.

Nasza firma – IZO Stratton – mająca swoją siedzibę w Radzewie k. Kórnika, oferuje profesjonalne usługi izolacji natryskowej różnorodnych budynków pianką poliuretanową na terenie Poznania i okolic oraz na obszarze całej Polski. Wszelkich niezbędnych informacji udzielamy telefonicznie, poprzez e-mail oraz formularz kontaktowy.

IZO Stratton